NetLeaders

Z KryptoWiki.info

NetLeaders firma zajmująca się sprzedażą licencji dla kryptowaluty DasCoin. NetLeaders chyba jako jedyni zdecydowali się na taką dziwną formę tworzenia kryptowaluty. Jedyną pozytywną rzeczą, jaką można napisać o NetLeaders to, że są bardzo sprawnymi sprzedawcami. Dużo osób zostało naciągniętych na ich system i ciągle można znaleźć osoby, które chcą sprzedać licencje.

Licencje

NetLeaders chyba jako jedyni zdecydowali się na taką dziwną formę tworzenia kryptowaluty. Wydaje się, że szukali sposoby, aby móc przyjąć nieograniczoną sumę pieniędzy od klientów. Licencje pozwalają na wypuszczenie na rynek dowolnej ilości kryptowaluty. Dodatkowo zależało im żeby proceder trwał jakiś czas, więc właściciel licencji nie dostaje samej kryptowaluty od razu tylko w małych ratach w dużych odstępach czasu tak, więc zanim dostaniesz swoje DasCoiny są już nic niewarte. Osoby skarżące się w sieci na Netleader i ktyptowalutę DasCoin opisywały, że straciły już 70% wartości licencji a jeszcze muszą czekać kilka miesięcy na następne partie DasCoina. A na domiar złego to nowe osoby kupujące licencje po roku kupują ją za ułamek ceny, która była wcześniej.

Idzie nowe

Ostatnio firma NetLeaders skupia się na nowych produktach jak Traweler, czy zdecentralizowana giełda kryptowalutowa. Jako że klienci coraz głośniej informują o sprawie prokuratura pochyliła się nad tą sprawą czekamy na wyniki.

Uwaga oszustwo

Firma NetLeaders to chyba największe oszustwo w branży kryptowalutowej. Firma bardzo prężnie działa na polskim rynku. Działa na zasadzie piramidy finansowej. Jeżeli masz jakieś informacje na temat tej firmy lub ich projektów daj nam znać. Na bieżąco dodajemy tu informacje na temat tej firmy.